Výživa

 

Kojenecké láhve plastové a skleněné – víte o tom, že většina lahviček, které prodáváme má antikolikový ventil? Ten slouží k tomu, aby vzduchové bublinky putovaly do láhve a ne do bříška děťátka. Tak si miminko samo řídí tok mléka, stejně jako by bylo kojeno

 

Doplňky ke kojeneckým lahvím – jako je dávkovač sušeného mléka, vhodný na cesty, kartáč na mytí lahví

 

Dudlíky – šidítka – miminka se šidítkem klidněji spí. Zmenšuje se závislost miminka na láhvi, snižuje se možnost poškození zoubků a zubního patra ve srovnáním s cucáním palců miminek. Šidítka mají dýchací otvory, bezpečnostní kroužek, některé v noci dokonce světélkují. Rozdělují se podle věku dítěte, můžete si na dudlíček pořídit řetízek, nebo pouzdro

 

Hrníčky

 

Jídelní sady

 

Příbory, lžičky – víte, že máme v obchodě thermo lžičky? Už se nemusíte bát, jestli jídlo není příliš horké…

 

Sterilizátory - dokonalá hygiena v péči o novorozeně má nezastupitelné místo. Špatně omyté lahvičky, dudlíky, odsávačka, ale i ostatní předměty, které děťátku přijdou do pusinky, můžou způsobit velké zdravotní problémy. Abychom vám pomohli s péčí o Vaše miminko, doporučujeme Vám elektrický sterilizátor nebo sterilizátor do mikrovlnné trouby. Parní sterilizace je nejbezpečnější, nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak dokonale zničit bakterie. Vždyť podobný systém používají i v nemocnicích.

 

Ohřívače – pro bezpečné ohřátí mléka a dalších potravin

 

Bryndáky

 

 

Koupání

 

Vaničky

 

Lehátka do vaniček  - molitanová, látková, plastová

 

Teploměr do vany

 

Adaptér na WC

 

Stupátko k umyvadlu

 

Nočníky

 

Přebalovaní podložky

 

Kojenecké potřeby

 

Od první kojenecké láhve do chvíle, kdy dítě začne používat vidličku a nůž, je překvapivě jen krátká doba. Snažíme se nabízet výrobky, které následují jeden po druhém a můžete si je tedy doplňovat během jednotlivých fází růstu vašeho děťátka.

 

Bryndáčky

 

Lahvičky - jsou opatřeny ventilem, který snižujete pravděpodobnost vzniku novorozenecké koliky. Tvary lahviček mají pohodlné držení. Klinické pokusy prokázaly, že novorozenci krmení lahvičkami s protikolikovým ventilem trpěli méně kolikami a po probuzení byli spokojenější než děti, které byly krmeny z obyčejných lahví.

 

Kojenecké láhve skleněné - přirodní materiál, jako je sklo, které je známo svoji transparentností, maximální hygienou a dlouhotrvající udržování teploty. Je vhodné pro děti již od narození.

 

Termoobaly na kojenecké lahve - výborný pomocník na udržení teploty mléka či čaje - budete potřebovat i v létě

 

Lžičky a příbory, talířky

 

Kojenecké netekoucí hrnečky - oceníte při prvních pokusech o pití

 

Šidítka - uklidní vaše děťátko - silikonová, kaučuková

 

Řetízek na dudlík - Praktický řetízek zabraňuje ztrátě, poničení či odhození šidítka. Pouzdro slouží jako ochrana šidítka před znečištěním či poničením. Je možné jej připevnit k tašce nebo ke kočárku.

 

Kousátka plastová, chladící - Malá, lehká a tenká kousátka vyrobená z termoplastické gumy. Kousátka jsou vyvinuto na ochlazení dětských dásní v době růstu zubů. Speciální gel, který je uvnitř kousátka, zadrží chlad na dlouhou dobu. Údržba: Omyjte v teplé vodě spolu s mycím přípravkem. Pro maximální hygienu, vysterilizujte pomocí sterilizačního roztoku.

 

Sterilizátory do mikrovlnné trouby, ale i elektrické, strilizační roztoky na omývání - správná hygiena má v péči o novorozeně nezastupitelné místo.Špatně omyté lahvičky, dudlíky, odsávačka i ostatní potřeby mohou vžaludku miminka způsobit nepříjemné pocity, případně i průjem. Abychom vám pomohli s péčí o vaše miminko, doporučujeme vám parní sterilizaci v elektrickém sterilizátoru nebo sterilizátoru do mikrovlnné trouby. Sterilizace je přibližně 6-12 minut dle výrobce. - výborná a nepostradatelná pomůcka každé maminky.

 

Ohřívače lahví - rychlý a bezpečný způsob pro ohřívání mateřského nebo sušeného mléka i další dětské potravy.

 

Příslušenství

 

Dávkovač sušeného mléka - malý praktický dávkovač je uvnitř rozdělen na 3 oddělené část

 

Kartáč na láhev a dudlík

 

Bezpečnostní pomůcky

Digitální dětské chůvičky zajistí kontakt s dítětem bez jakéhokoliv rušení, ať jste uvnitř nebo venku. (digitální bezdrátová telekomunikace) zaručuje vysokou úroveň ochrany proti rušení, vyvolávanému analogovými zařízeními. Dětské chůvičky, které využívají tuto technologii, neustále monitorují spojení mezi oběma jednotkami (dětskou a rodičovskou) a v případě, že zjistí jakékoliv rušení, okamžitě přepnou na jiný kanál.

 

  • Monitor dechu - Nanny - je kvalitní český výrobek, který Vám dodá klid při každodenní péči o Váš poklad.
  • Nanny chrání Vaše miminko před riziky náhlého selhání dechu (SIDS), dušení či dávení.
  • Citlivá elektronika Nanny trvale sleduje a zobrazuje frekvenci dechu dítěte.
  • Nanny je nepostradatelný pomocník při péči o kojence s nízkou porodní váhou, rizikovými zdravotními komplikacemi, ale i o zcela zdravé miminko.
  • Na kritický stav reaguje Nanny spuštěním hlasitého poplachu.
  • Elektronika Nanny je napájena bezpečně dvěma tužkovými bateriemi.
  • Nanny automaticky signalizuje slabé baterie.
  • Snadná instalace a údržba.
  • Pro pohodlnější použití na více místech lze dokoupit další podložku.

 

Lampičky noční

Lampičky na fotobuňku, která automaticky lampičku vypne či zapne dle intenzity světla.

 

Lampička Magic - Praktická, přenosná lampička, která díky 5ti barevným odstínům světla a různým melodiím, navodí dítěti pocit bezpečí, relaxace a napomůže dítěti lehce usnout. S praktickým madlem pro přenášení.

 

Lampička noční světýlko - Jemné noční světlo, které neruší dítě ve spánku. Umisťuje se přímo do zásuvky. Malá spotřeba energie 1 W.

 

Ochrana zásuvky, 10 ks - Zamezují dětem, aby si ublížily strkáním prstů nebo předmětů do zásuvky. Lze ji vyjmout pouze pomocí přiloženého klíčku.

 

Pojistka na skříňku - Zamezuje přístup dětí do skříněk. Vhodné pro všechny skříňky, které mají kulaté úchytky

 

Zarážka pod dveře - pozor na průvan

 

Ochrana rohů

 

Zábrana do dveří a schodiště